SOSYAL SORUMLULUK

ÜYELERARASI İSTİŞARE PROGRAMININ SON TOPLANTISI YAPILDI

ÜYELERARASI İSTİŞARE PROGRAMININ SON TOPLANTISI YAPILDI
Geleneksel Üye Tanışma ve Kaynaşma Etkinliğini Pandemi tedbirlerince üyelerimizden oluşturduğumuz gruplar halinde yapıldı, bugün dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz toplantı, kahvaltı ile başlayıp derneğe katılan yeni üyelerin kendilerini ve bulundukları sektörleri tanıtmaları ile devam etti. Toplantıda ticari hayatın teknolojiye entegre oluşuyla birlikte sektörlerde görülen değişiklik ve yenilikler üzerinde durulurken Yönetim Kurulu Başkan Zafer Bekdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri ve değerli üyelerimizin görüş ve önerilerini bildirdi. 
Yönetim Kurulu Başkanımız Zafer Bekdemir; “İşimizde ve istihdam ettiğimiz insanlarda iş ahlakı aramalıyız. Hevesi ve ilgisi olan herkes, elbette farklı iş kollarında eğitilebilir, öğretilebilir ancak her şeyden evvel ahlaki açıdan yeterli olup olmadığı gözlemlenmelidir. İşveren ve personel arasındaki tutum ve davranışlar dengeli olmalı, her iki tarafta birbirini mağdur etmeyecek şekilde davrandığında kaliteli işler ortaya çıkacaktır.” ifadelerinde bulundu.
Üyelerimizden Bora Taşçıoğlu; “Derneğimiz, birçok alanda aktif ve faydalı işler doğrultusunda ilerliyor. Faaliyetlerimizi yenilikler çerçevesinde inşa etmeliyiz. Kadın üyelerimizin öncülüğünde hedefimiz olan kadın komisyonu oluşturma faaliyetini hayata geçirmeli, şehrimizin genç girişimci kadınlarıyla bağlantılar kurarak onları derneğimizin bir parçası haline getirmeliyiz.” dedi.
Fatih Kuru; “ Şu an için tüm sektörlerin kanayan yarası nitelikli personel bulamamaktır. Bu anlamda işverenlere doğru personeli bulmak ve kalıcı kılmak için iş eğitimi projeleri oluşturmalıyız. Bu iş eğitimleri sadece sektörler üzerine teknik bilgilerden oluşmamalı, eğitimlerimize iş ahlakı ve psikolojik anlamda da içerikler eklemeliyiz.” önerisinde bulundu. 
Toplantılarımızda bizleri yalnız bırakmayan, görüş ve önerilerini paylaşan, fikirleri ile ışık tutan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. 

Resimler
Diğer Haberler
sakaryagiad
EN YENİ PROJEMİZ...

HER ÇOCUK BİZİMDİR Projemiz Sn. valimiz Hüseyin Avni COŞ Tarafından beğenilmiş ve kabul edilmiştir...

sakaryagiad
3 OKUL KÜTÜPHANESİNE KİTAP BAĞIŞLADIK…

SAKARYAGİAD kütüphanesinde kitap eksiği bulunan 3 okula 250 adet kitap yardımında bulunmuştur...

sakaryagiad
SAKARYA GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ SPONSORUYUZ…

Türkiye Görme Engelliler Yüzme Şampiyonasında Sakarya Görme Engelliler Spor Kulübü’ne sponsor olduk...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD GENÇLERE IŞIK TUTUYOR...

SAKARYAGİAD Erkan GÜRAL’ ı gençlere ışık tutması ve tecrübelerini paylaşması için ilimizde misafir ...

sakaryagiad
KİMSESİZ ÇOCUKLARI İÇİN BİRLİKTEYDİK...

SAKARYAGİAD 40 kimsesiz çocuğun giyim ihtiyaçlarını karşılamak üzere birliktelik sağladı...

sakaryagiad
EĞİTİME DESTEK İÇİN OLGUNLARDAYIZ…

SAKARYAGİAD reklam sponsorları arasında yer alarak turnuvaya katkıda bulundu...