GÜNCEL HABERLER

BAŞKANIMIZ BLOOMBERGHT ÇIKIŞ YOLU PROGRAMI KONUĞU OLDU

BLOOMBERHT ‘DE ‘’SAKARYA YATIRIM KENTİDİR’’ DEDİ

KORKMAZ’IN CANLI YAYIN PERFORMANSI GÖZ DOLDURDU.


Başkanımız Gökhan Korkmaz BlommberHT’de yayınlanan Çıkış Yolu programında Sami Altınkaya’nın Canlı yayın konuğu olarak, Sakarya’nı ekonomisinden üniversitesine birçok hususa dikkat çekerek ‘’Sakarya Yatırım Kentidir’’ dedi. Gündüz kuşağında yoğun ilgi ile izlenen programda Başkan Korkmaz, 40 dk.ya yakın süren Canlı yayında Sakarya’yı ve iş camiasını anlatımı ile göz doldurdu ve önemli mesajlar verdi.


SAKARYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ


Türkiye’nin dört bir yanı birbirinden güzel ve değerlidir. Bütün illerimizin de bir değeri vardır. Ancak Sakarya’nın bizler içinde Sakarya’lı olmamız sebebi ile de biraz daha gönlümüzde farklı bir yeri var. Sakarya lokasyonu gereği her yönüyle Türkiye’nin özel illerinden biridir. Biz Sakarya’yı çok önemsiyoruz. Bu sebeple de gençler bir arada buna katkılar sağlamak için Sakarya’da gayret gösteriyoruz. Şuan en çok ihtiyaç duyduğumuz şey enerjiye, heyecan. Bizde bu heyecanı uzun süreden beri gerek ilimizde, gerek bölgemizde, gerek konfederasyonumuzda Genel başkanımızın da katkılarıyla da tüm Türkiye’de vermeye çalışıyoruz. Gençlerin önemli bir konumu var burada. Sakarya için de bizler genç iş camiası olarak, sanayi şehir gibi gözüken ancak tarımı önemsediğimiz Sakarya’mızın turizmine kadar her noktasına değinmeye çalışıyoruz. Buna yönelik gayretimiz sonsuz devam edecektir.


SAKARYA OTOMOTİV ÜRETİM MERKEZİ OLMALI


Sakarya ekonomi şehri diyoruz. Sakarya’da bildiğimiz 1., 2., 3. Organize sanayi bölgelerimizde bir çok ulusal yatırımcı büyük firmalar var. Ancak bununla sınırlı değil Sakarya. Sakarya her daim iş camiasının göz bebeği konumunda lokasyonu gereği de. Çünkü lojistik sıkıntımız yok, istihdam sıkıntımız yok, iş gücü sıkıntımız yok, Sakarya Üniveristesi gibi önemli bir faktörümüz var sürekli sanayiyi destekleyen çalışmalar yapıyor. Yatırımcının gelebileceği bir şehirdir, biz bununla beraber Ferizli’de Karasu karma OSB’lerimiz var, ihtisas OSB’lerini önemsiyoruz mobilya ve makine ihtisas OSB’lerimiz Kaynarca bölgemizde var. Yani 10’a yakın OSB oluşuyor Sakarya’da. O zaman bizler de Sakarya bir yatırım şehridir diyebiliriz. Burada ticaret ve sanayi odası başkanımız Sn. Mahmut Kösemusul’da büyük gayret gösteriyor, sürekli dile getiriyor ki Sakarya’nın otomotiv üretim şehri olması konusunda ilimiz ciddi bir gayret gösteriyor. Gerek yerel yöneticilerimiz, gerek belediye başkanımız, gerek valimiz ile Sakarya’nın bir çok noktası otomotivi de destekliyor. Otomotiv demek de ciddi bir yan sanayi demek, ciddi bir istihdam demek yani Sakarya’da her sanayi oluşabilir. Birde tarıma dayalı sanayiye eğildik mi bu da üretim harici paketleme tesisleri olabilir, farklı üretimler olabilir, Sakarya muhteşem bir sanayi şehir haline gelecektir. Buna yönelik çalışmaları destekliyor ve Türkiye’nin geleceğinde önemli katkılar sağlayacak bir şehir olan Sakarya’da ekonomi tabanlı bir sivil toplum kuruluşu olarak derneğimizde bunu destekliyor.


SANAYİCİ İÇİN BİRÇOK AVANTAJ SAKARYA’DA MEVCUT


Sakarya’da sanayi geliştikçe Sakarya Üniversitemizin katkısı çok yüksek oluyor.Sakarya Üniversitemiz içerisinde kurulu Teknokent yapısı ve benzer çalışmalar yatırımcı firmaların AR-GE’si için önemli bir velinimet. Bu teknoloji AR-GE’leri Teknokent’de geliştirilebiliyor ve yatırımcı içinde ciddi bir katkısı var. Bu çalışmalarda firmalara KDV muafiyetleri gibi bir çok katkıları var. Biz sanayi firmalarının teknolojilerini geliştirmeleri hususunda üniversitemizin de desteklemesi ile bu gelişime ayak uydurduğumuzu düşünüyoruz.


ÜNİVERSİTEMİZ SANAYİYE NİTELİKLİ ELEMAN SAĞLIYOR


Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi bünyesinde geliştirilen programlar var. 3+1, 7+1 programları dahilinde, 2 yıllık ve 4 yıllık eğitimin son bölümünde öğrencilerimiz sanayi de çalışıyor, tecrübe ediniyorlar ve iş hayatını öğreniyorlar. Bizde stk olarak ne katkı sağlayabilir dediğimiz zaman Sakarya bölgesinde bir çok davet, seminer de katıldığımız programlarda öğrencilerimiz ile bir araya gelerek, eğitimini sürdürürken iş camiası ile iç içe olmalarını sağlamaya gayret gösteriyoruz. Öğrencilerimiz eğitim hayatı boyunca kendi iş dallarında ki firmalarda çalıştıkları sürece aslında CV’lerinde dolduramadıkları iş tecrübesi kısmını anlatabilir hale geliyorlar ve mezun olduklarında avantajlı oluyorlar. Bu hususa da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Burada sayın genel başkanımız Erkan Güral başta olmak üzere konfederasyonumuz yönetim kurulunda da buna bağlı çalışmalar sürdürülüyor. Yakın zamanda bunları geliştireceğiz ve zamanla üniversitelerimizin camiamız ile bağlantısını da artıracağız. Öğrencilerin iş camiası ile iç içe olmasını sağlayacağız. Öğrencilerimizin iş olanaklarına katkı sağlayacak güzel proje çalışmalarımızda var.


SİNERJİ GRUBU VE STK BİRLİKTELİĞİ İLE ŞEHRİMİZE KATKILAR SAĞLIYORUZ


Sakarya’da sivil toplum kuruluşlarının da bir arada olduğu bir sinerji grubu var. Sakarya Üniversitesi tarafından da destekleniyor. İlimizin tüm stk’ları kurumları bir arada sürekli bir ortak akıl oluşturmaya ve bölgeye katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bunun içerisinde sürekli düzenlenen Sagif istihdam fuarlarıda var. SakaryaGİAD buralarda her zaman yerini aldı. Bu senede Sagif fuarında açtığımız satandımızda 200’ün üzerinde iş başvurusunu aldık. Hem üyelerimize, hem de üye yakınlarımız iş camiamıza bunları ilettik. İşsizliğin çözümüne karşı buna da katkı sağladık. Ayrıca kurulduğumuz günden bugüne birçok sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdik. Asıl hedefimiz şimdi başlıyor ve Sakaryagiad’a kazandırdığımız idari ofislerimizde üyelerimizin iş camiası içerisinde gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimleri de düzenleyeceğiz. Kişisel gelişimden finans eğitimlerine birçok önümüzde programımız var. Gençlerin iş camiasında daha eğitimli, kendini yetiştirmiş olmasını istiyoruz.


SAKARYA YATIRIM ŞEHRİDİR.


Sakarya’da ihracaatın artması hususunda ön görülerimiz var. Şuan İhracaatda 7. Sıralardayız. Aylık 450milyon dolar gibi, yıllık 5 milyar dolar gibi bir ihracaat hacminden bahsediyoruz. Biz Sakarya’yı sevdirebilirsek, Sakarya’ya yatırımcı çekebilirsek bU rakamların çok daha üzerine çıkacağız. Bu da nedir Sakarya’nın hizmet alması ve gelişmesidir, istihdamdır, mutluluktur, insanların yüzünün gülmesidir. Biz iş adamları olarak Sakarya’nın yatırım şehri olduğunu dile getireceğiz. Karadenizimizden Sapanca gölümüze, Geyve Pamuokova bölgesi ki bende Geyveliyimdir, tarımımızdan organizelerimize her şeyi sizinle sohbet ettik ki biz Sakarya’ya ne kadar insan çekebilirsek o kadar daha memnun olacağız.    CANLI YAYIN VİDEOSU

Haber Resimleri
sakaryagiad
sakaryagiad
sakaryagiad
sakaryagiad
Diğer Haberler
sakaryagiad
GEYVE BELEDİYE BAŞKANI MURAT KAYA SAKARYA GİAD’I ZİYARET ETTİ

Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya ve beraberindeki heyet derneğimizi ziyaret etti....

sakaryagiad
AK PARTİ SAKARYA İL BAŞKANI YUNUS TEVER SAKARYA GİAD'I ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Sayın Yunus Tever, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başka...

sakaryagiad
SAKARYA GİAD TEMMUZ AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

SAKARYA GİAD TEMMUZ AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI...

sakaryagiad
AÇIKLANAN DESTEKLER SEVİNDİRİCİ,

AÇIKLANAN DESTEKLER SEVİNDİRİCİ, KAPSAMININ GENİŞLEMESİNİ BEKLİYORUZ!...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'IN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE GÖRKEMLİ FİNAL

Şehrimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından SAKARYAGİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Bir...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN BARIŞ PINARINA TAM DESTEK...

Türkiye Genç İş İnsanları Konfedarasyonu derneği TÜGİK SakaryaGİAD Türkiye genelinde TOBB öncülüğünd...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD İFTAR PROGRAMIMIZI ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK.

TÜGİK Genel Başkanımız Sn. Erkan Güral ile birlikte katılım sağlayan Sakarya Valimiz Sn. Ahmet Hamdi...

sakaryagiad
MİLLETVEKİLİ ÜMİT DİKBAYIR'DAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Sayın Ümit Dikbayır ve beraberindeki heyet derneğimiz SakaryaGiad'a z...

sakaryagiad
MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ'DAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET...

CHP grup başkan vekili ve Sakarya milletvekili Sayın Engin Özkoç ve beraberinde ki heyet derneğimiz ...

sakaryagiad
VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

Sakarya Valimiz Sayın Ahmet Hamdi Nayir, SakaryaGiad'a ziyarette bulunarak, idari merkezimiz ve çalı...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ TEKRARDAN YÖNETİM KURULUNDA YERİNİ ALDI...

Artık “Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu”yuz Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, 16 Kas...

sakaryagiad
SATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYAGİAD'AZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Akgün Altuğ ve Satso yönetim kurulu üyelerinin Sakarya...

sakaryagiad
GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ İŞLETMESİ ÜYEMİZ SAPANCA ÖZKUM TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİ.

SakaryaGİAD geleneksel iftar programımız üyemiz Osi Organizasyon işletmesi olan Sapanca Özkum Tesisl...

sakaryagiad
BÜYÜK ZİRVEYE SAKARYAGİAD İMZASI

TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 7’nci TÜGİK İ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD ÖĞRENCİLERİ İŞ CAMİASI İLE BULUŞTURUYOR

Sakaryagiad öğrenci temsilciliği çalışmaları ile iş camiası ile üniversite öğrencileri arasında köpr...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD SAÜ ÖĞRENCİLERİNE KATKI SAĞLIYOR

Derneğimiz kısa zaman önce hayata geçirdiği öğrenci temsilciliği projesi ile Sakarya Üniversitesi öğ...

sakaryagiad
TİCARETİN GELİŞİMİ TEMALI ÜYE BULUŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİ

SakaryaGİAD üye kahvaltı programımızı yoğun katılım ile İTALYANİŞİ Mavi Durak Restaurant'da gerçekle...

sakaryagiad
BAŞKAN FEVZİ KILIÇ'TAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

Akparti Sakarya İl başkanı Sn Fevzi Kılıç ve Teşkilat Başkanı Sn M Erkut Aşoğlu 'nu derneğimiz Sakar...

sakaryagiad
SİNERJİ GRUBUNA EV SAHİBİYDİK

Sakarya'nın devlet kurumu müdürleri ve ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşu Başkan ve temsilcileri ...

sakaryagiad
GİAD GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Derneğimizin bağlı bulunduğu ve Başkanımız Gökhan Korkmaz'ın da aynı zamanda yönetim kurulu üyesi ol...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ ANLATTI

BAŞKANIMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ ANLATTI...

sakaryagiad
ÖNCE KENDİNİ YÖNET KONFERANSI İÇİN SAÜ'DEYDİK...

ÖNCE KENDİNİ YÖNET KONFERANSI İÇİN SAÜ'DEYDİK......

sakaryagiad
VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN MADALYA TAKDİMİ

SAKARYAGİAD'DAN MADALYA TAKDİMİ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN AYVA FESTİVALİNE DESTEK

SAKARYAGİAD'DAN AYVA FESTİVALİNE DESTEK...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ KIBRIS'TA RESMİ ZİYARETLERDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ KIBRIS'TA RESMİ ZİYARETLERDE BULUNDU...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ GÖKHAN KORKMAZ BAŞBAKANLIK İFTARINDA DAVETLİYDİ

Başbakan Yıldırım’ın iş camiasının etkin sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ile bir araya geldiği ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD YENİ ÜYE KATILIMLARIYLA BÜYÜYOR

SAKARYAGİAD YENİ ÜYE KATILIMLARIYLA BÜYÜYOR...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD BAKAN FİKRİ IŞIK İLE BİR ARADA

SAKARYAGİAD Bakan Fikri Işık ile bir arada...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD VEKİL MUSTAFA İSEN'İ DİNLEDİ

SAKARYAGİAD vekil Mustafa İsen'i Dinledi...

sakaryagiad
BAŞKAN ÖZLÜ İŞ CAMİASINI DİNLEDİ

Başkan özlü iş camiasını dinledi...

sakaryagiad
BAŞKAN'IMIZDAN TOBB'A TAZİYE ZİYARETİ

BAŞKAN'IMIZDAN TOBB'A TAZİYE ZİYARETİ...

sakaryagiad
TÜGİK YÖNETİMİ GÖREVE BAŞLADI

Tügik yönetimi göreve başladı.....

sakaryagiad
SANTAŞ YAPI AÇILIŞINI YAPTIK

Santaş yapı açılışını yaptık...

sakaryagiad
KORKMAZ TÜGİK YÖNETİMİNDE

Korkmaz tügik yönetiminde...

sakaryagiad
İŞ ZİRVESİNİN ANA SPONSORUYUZ

İş zirvesinin ana sponsoruyuz...

sakaryagiad
ERENLER KAYMAKAMINA ZİYARET

Erenler kaymakamına ziyaret...

sakaryagiad
ERENLER KAYMAKAMINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

ERENLER KAYMAKAMINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET...

sakaryagiad
TÜGİK BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı İstanbul'da yapıldı. ...

sakaryagiad
VALİ ÇOŞ'TAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

“Valimizin ziyaretinden onur duyduk” Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, TÜGİK SAKARYAGİAD Başkanımız ...

sakaryagiad
KÖŞKTE BAŞBAKANI'MIZIN DAVETLİSİYDİK

Başbakan'ımızın davetlisiydik...

sakaryagiad
CUMHURBAŞKANIMIZ MALİ GENEL KURULUMUZDA

CUMHURBAŞKANIMIZ MALİ GENEL KURULUMUZDA...

sakaryagiad
DERGİMİZİN ÜYE LANSMANI GERÇEKLEŞTİ

TÜGİK-Sakaryagiad üye istişare toplantımızı gerçekleştirdik.....

sakaryagiad
SAÜ ÖĞRENCİLERİ GÖKHAN KORKMAZ’I AĞIRLADI

Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Girişimcilik kulübü tarafından...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’DAN PAMUKOVA’YA FİDAN BAĞIŞI

Derneğimiz, Ekim ayı içerisinde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında......

sakaryagiad
SAKARYA'DA PAMUKOVA'NIN TARIMDAKİ YERİ

İlçe Merkezi kendi adıyla anılan Ova Marmara bölgesinde...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD AİLESİ İFTARDA BULUŞTU…

Derneğimiz üyeleri ve ailelerimizin katılımı ile düzenlediğimiz......

sakaryagiad
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDEYİZ.

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi mezuniyet töreninde......

sakaryagiad
70 ÖĞRENCİNİN FAHRİ VELİSİ OLDUK…

SAKARYAGİAD olarak eğitim haftamızın etkinlikleri içerisinde......

sakaryagiad
FATİH MESLEK LİSESİNDE OTOMOTİV’İ KONUŞTUK.

Eğitim etkinliği haftamızın 2. Gününde Fatih Endüstri Meslek Lisesinde......

sakaryagiad
ÖĞRENCİLERE MESLEK TANITIMINDAYDIK…

Derneğimiz SAKARYAGİAD olarak her yıl Mayıs ayının......

sakaryagiad
BAKAN MEHDİ EKER’E SAKARYAGİAD DEDİK..

SAKARYAGİAD ailesi olarak Ankara’da katıldığımız......

sakaryagiad
GENEL BAŞKANIMIZ İLE ANITKABİRDEYİZ…

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonumuzun......

sakaryagiad
ÜYELERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU…

Derneğimiz bünyesinde üyeler arası iletişimi geliştirmek......

sakaryagiad
SAKARYA EKONOMİ ZİRVESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen...

sakaryagiad
GARNİZON KOMUTANIMIZDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET…

Sakarya il Garnizon komutanımız Albay Emin Dursun derneğimizi...

sakaryagiad
İSTİHDAMA KATKI İÇİN SAGİF FUARINA KATILDIK…

Derneğimiz 12-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen SAGİF......

sakaryagiad
İŞ ZİRVESİNDE ''SAKARYA YATIRIM KENTİDİR'' DEDİK

SAKARYAGİAD olarak bağlı olduğumuz Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu TÜGİK’ in iş zirvesi...

sakaryagiad
HALKIN KAHRAMANI HÜSEYİN AVNİ COŞ

Bu sayımızda önemli bir devlet adamını kaleme almak istiyoruz. Her daim halk ile iç içe olan değerli...

sakaryagiad
TÜGİK İŞ BAŞINDA, 2016 ZİRVESİ HEYECANI...

TÜGİK Tarafından düzenlenen 2016 İŞ ZİRVESİ Antalya Belek Titanic Deluxe Hotel’de gerçekleşecektir. ...

sakaryagiad
SAÜ SİNERJİ TOPLANTISI EV SAHİBİYDİK...

SAÜ ile devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasında sürdürülen iş birliği toplantısının ...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZDAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ...

SAKARYAGİAD Kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ Doğa Okullarının daveti ile katıldığı programda girişimci...

sakaryagiad
DERNEĞİMİZ’DEN ÖRNEK SPONSORLUK...

Şehrimiz iş adamlarını bir dernek çatısı altında toplamayı ve Sakarya için çalışmayı hedefleyen sivi...

sakaryagiad
SPORCULARIMIZ İLE BİRLİKTEYDİK…

12-18 Ekim Amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında yapılması planlanan ancak Sakaryalı şehitleri...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’DAN 5 OKULA KİTAP BAĞIŞI…

SAKARYAGİAD heyeti önemli bir sosyal sorumluluk örneği de sergileyerek, 5 okulun kütüphanelerinde ki...

sakaryagiad
ERENLER İLÇEMİZ DAHA DA GELİŞECEK…

SAKARYAGİAD yönetim kurulu ve üyelerimizden oluşan bir heyet Erenler Belediye Başkanı Sn. Cavit ÖZTÜ...

sakaryagiad
SAKARYA GİAD ZENGİNLER KULÜBÜ MÜ?

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği'nin Genel Sekreteri Çağlar KORKMAZ derneğin yapısı ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD GENEL BAŞKANI AĞIRLADI…

Derneğimiz ‘’SAKARYAGİAD GENÇLERE IŞIK TUTUYOR’’ projesi kapsamında TÜGİK Genel Başkanı Sn. Erkan GÜ...

sakaryagiad
AKPARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISINDAN ZİYARET…

Akparti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Sn. Ayhan Sefer ÜSTÜN derneğimize ziyarette bu...

sakaryagiad
MHP VEKİL ADAYI ACARTÜRK’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET…

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Sn. Ali Rıza ACARTÜRK Derneğimize ziyarette bulunarak, 1Kasım seçimle...

sakaryagiad
TÜGİK BAŞKANLARI AFYON’DA…

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu genişletilmiş başkanlar toplantısı Afyon NG Hotel’de gerçek...

sakaryagiad
SATSO’NUN TÜM PROJELERİNDE HAZIRIZ…

Derneğimiz yönetim kurulu ve gelişim kurulu üyelerinde oluşan bir heyet Sakarya Ticaret ve Sanayi Od...

sakaryagiad
TERÖRE HAYIR İÇİN ANKARA’DAYIZ…

Derneğimiz TOBB tarafından Ankara’da düzenlenen ve bir çok STK’nın katılımı ile gerçekleşen TERÖRE H...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’ DAN TERÖR EYLEMLERİNE KINAMA…

Sakaryagiad Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunarak, son zamanlar...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD, VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AVNİ COŞ’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Derneğimiz yönetim kurulu ve gelişim kurullarından oluşan bir heyet Sakarya Valimiz Son. Hüseyin Avn...

sakaryagiad
ANKARA’DA TÜGİK İŞ ZİRVESİNDEYDİK…

Derneğimiz kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ ve kurucu üyelerinden oluşan bir heyet, TÜGİK iş zirvesine ...

sakaryagiad
DERNEĞİMİZ YÖNETİM KURULU GÖREVLERİ BELİRLENDİ

SAKARYAGİAD olarak kurucu üyeler arasından yapılan seçimle gerçekleşecek genel kurula kadar görev ta...

sakaryagiad
BAKAN AYŞENUR İSLAM MİSAFİRİMİZDİ

BAKAN AYŞENUR İSLAM MİSAFİRİMİZDİ...

sakaryagiad
TÜGİK GENEL SEKRETERİ SERKAN ZENGİN’DEN SAKARYAGİAD A DESTEK…

TÜGİK GENEL SEKRETERİ SERKAN ZENGİN’DEN SAKARYAGİAD A DESTEK...