GÜNCEL HABERLER

SAKARYA GİAD ZENGİNLER KULÜBÜ MÜ?

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği'nin Genel Sekreteri Çağlar KORKMAZ derneğin yapısı ve faaliyetlerini MEDYABAR.COM internet sitesine anlattı

Röportaj: Kaan Gümüşel


Merhabalar. Ben 1986 Sakarya Adapazarı'nda dünyaya geldim. Memur bir ailenin en küçük çocuğu olarak ilk ve orta öğrenimi Sakarya'da Üniversite eğitimimi Edirne ve İstanbul'da tamamladım. Uluslararası Sağlık Hizmeti ve Sağlık Turizmi konularında bölgenin ilk müteşebbisi olarak hizmet vermeye başladım. Sapanca’da arap popülasyonunun artmasında etkin rol oynadım. Şuan 38 ülkeden danışanlarına Türkiye’de kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedefleyen dünya çapında şubeleri bulunan sağlık sektörüne yatırım yapan bir kuruluşun yönetim kurulu başkanıyım.

Nedir bu SakaryaGİAD?
SakaryaGİAD'ı ekonomi tabanlı bir sivil toplum kuruluşu olarak özetleyebiliriz. Ancak SakaryaGİAD yerel bir teşebbüs değil yüzün üzerinde derneği, onbini aşkın üyesiyle Türkiye'de büyük bir güç olan Türkiye Genç İş Adamları Konfederayonu'nun Sakarya yapılanmasıdır. Konfederasyon başkanımız Sayın Erkan GÜRAL Şehrimizde bir çok yatırımı olan Türkiye'nin en zengin elli kişisi arasında yer alan, milli takımlar ana sponsorluğuyla sporu destekleyen başarılı bir iş adamıdır. Sakarya'da otuz yıllık aile dostu olan Derneğimiz başkanı Sayın Gökhan KORKMAZ'a bizzat derneğimizle alakalı kurulum teklifini kendisi yapmış ilerlediğimiz yolda bizleri yanlız bırakmayarak yakınen takiplerini sürdürmektedir. Başkanımız Sayın Gökhan KORKMAZ elli iş adamını bir araya getirerek bu derneği kurmuş ve çalışmalara son hızla başlamıştır. Devlet erkanı ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir çok buluşma sağlamış, kendini tanıtmış şehrimizin ihtiyaçlarıyla alakalı doneler toplamıştır. Şuanda yetmiş üyemizle yolumuza devam ediyoruz. Üye olmak için teveccüh gösterip bizlere ulaşan kişi sayısı şuanda yüzotuz kişi. Biz kalabalık bir dernek olmaktan ziyade bu gönül işine mesaisini harcayacak nitelikli üyelerle yolumuza devam etme yolunda karar almış bulunmaktayız. Üye Kabul işlemleri yönetim kurulumuz tarafından çoğunluk oylarıyla karar alınmaktadır. Her kararımız gibi yönetimimizde kendi üyelerimiz arasından seçim yoluyla demokratik bir şekilde belirlenmiştir. SakaryaGİAD siyasetten uzak, sosyal çevresini ve iş kapasitesini büyütmek isteyen genç girişimciler için gerçekten bulunmaz bir nimet olacaktır.

SakaryaGİAD şehrimizde neler yapacak?
Anlatmakla bitiremeyeceğimiz bir konu ama ilk projelerimizden bahsetmek isterim. İlk öncelikle yeni kurulan bir dernek olarak devlet erkanımızı, kolluk kuvvetlerimizi ve siyasi parti temsilciliklerimizi ziyaret ettik. Üzerimize düşen neler diye sorduk. Bir çok sorunla alakalı notlarımızı aldık. Önem sırasına gore sıraladık. Sayın Emniyet Müdürümüz Osman BABADAĞI beyefendiyi ziyaretimiz sırasında okul güvenliğiyle alakalı bir sohbetimiz sırasında bu konunun bir proje halinde çalışmasının yapılması gerektiği fikri doğdu. Konuyla alakalı olarak Muhabere Elektronik Şube Müdürüm Sayın Fatih bey'in başkanlığı yaptığı, Çocuk şube müdürümüz, Toplum destekli polis şube müdürümüz ve benim dahil olduğum bir komisyon kurarak toplantı yaptık. Bütün düşüncelerimizle beyin fırtınası yaparak toplantıyı bitirdik konuyla alakalı dosyamızı hazırladık. Daha önceki ziyaretimizde bize her türlü desteği olacağının sözünü veren Sayın Valim Hüseyin Avni COŞ beyefendiden tekrar bir randevu talep edip projemizi anlatacak olurlarını isteyeceğiz. Kendisinin Sakarya için bir kazanım olduğunu düşündüğümüz sayın Valimizin olurlarından sonra hemen projemizi tanıtım ve uygulama alanında hayata geçireceğiz. Ayrıca üyelerimiz için eğitim programlarımız hazırlanmış olup İŞKUR, SGK ve İstanbul merkezli büyük finans kuruluşlarından uzmanlarımızın dahiliyetinde eğitimlerimize başlayacağız. Üyelerimiz için bir çok etkinlik düzenleyip üyeler arası ilişkilerinde sıkı kalmasını sağlıyoruz. Derneğimiz bir çok kaliteli iş adamının oluşturduğu bir yapı olduğundan arkadaşlık, dostluk ortamını keyifle yaşıyoruz. Aynı zamanda büyük bir aile olan Türkiye Genç İş Adamları derneği çatısı altında olduğumuzdan dolayı bir çok ulusal markayla direk temastayız. Önümüzdeki Kasım ayı içersinde çok öenmli işadamlarının katılacağı şehrimizde bir çok derneğin teşrif edeceği bir iş zirvesi düzeniyoruz.

SakaryaGİAD zenginler klübü mü?
Bu sorunuzu özgeçmişimi anlatırken çürüttüğümü düşünüyorum. Memur bir ailenin çocuğu olarak çok çalıştım. Çok zorlandım. Irak, Birleşik arap emirlikleri, Azerbaycan, Katar ve Kuveyt'te işimi geliştirmek için çok çabaladım. Allah-u teala bir şans Verdi bir şeyler başardım. Derneğimizde elbette şehrimizin en saygın en köklü şirketlerinin son kuşak temsilcileri bulunmakta. Bunun yanısıra işletmesinde tek başına çalışan mütevazi iş adamlarıda bulunmakta. Biz kişinin maddi durumuna değil girişimcilik durumuna bakıyoruz. Dışarıdan bizleri baba parasıyla bir şeyleri devam ettirdiğimiz sanılsada aslında gerçek bu değil. Fırsatları kaçırmayan girişimlerini doğru yapan başarılı insanların çoğunlukta olduğu bir derneğiz. Başkanımız Gökhan Korkmaz 30 m2 lik dükkanında bu işe başlayarak şuan Sakarya'da beş şubesi bulunan yanında onlarca kişi çalıştıran örnek girişimci bir iş adamıdır. Bu örnek yeterli olacaktır sanırım.

Bütün tepkiler olumlu mu? Olumsuz hiç tepki alıyormusunuz?
Bizim için hakkımızda yapılan bütün düşüncelerin, bütün yorumların bir anlamı ve önemi var. Olumlu yorumlar tabi ki çoğunlukta bunlar bizi çok memnun ediyor. Olumsuz yorumları irdeleyip bundan neler çıkartmamız gerektiğine bakıyoruz. Her fikre saygımız olduğunu terbiye sınırlarında ki her yoruma olumsuzda olsa sempatiyle baktığımızı üzerine çalıştığımızı bilmenizi isterim.

Son olarak söylemek istediğiniz sözler nelerdir?
Biz siyasi tarafı olmayan içersinde her siyasi görüşten her duruştan üyelere sahip bir güç birlikteliğiyiz. Sakarya için ter akıtacak sosyal sorumluluğun bilincinde genç insanlarız. Bu kadar kısa sürede bu kadar girişimle şehrimiz için çalıştığımız düşünüldüğünde SakaryaGİAD'ın bu şehire neler katabileceğini tahmin edebiliriz. Bizden sonraki nesile bir miras olarak bırakmayı hedeflediğimiz SakaryaGİAD her gün yeni üye kabulleriyle gücüne güç katmaktadır. Birinci önceliğimiz Sakarya ekonomisi. Biz Sakarya?lılar olarak bunda fark yaratmalıyız. Şehrimizi cennet diye tanımlıyorum. Gölü, nehri, denizi bu kadar doğal güzelliği yeşilliği olan ve istanbula bu kadar yakın olan başka bir şehir yeryüzünde yok. Sakaryamıza sahip çıkmalıyız. Şehrimiz her gün göç almakta. Bu şehirde Sakaryalıların söz sahibi olarak kalabilmesi için Sakaryalıların birşeyler yapması gerekmekte. Bunu ticaretimizle istihdamımızla sağlayabiliriz. Beni haber merkezinizde ağırladığınız için, ikramlarınız için, söz hakkı verdiğiniz Için teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Haber Resimleri
Diğer Haberler
sakaryagiad
GEYVE BELEDİYE BAŞKANI MURAT KAYA SAKARYA GİAD’I ZİYARET ETTİ

Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya ve beraberindeki heyet derneğimizi ziyaret etti....

sakaryagiad
AK PARTİ SAKARYA İL BAŞKANI YUNUS TEVER SAKARYA GİAD'I ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Sayın Yunus Tever, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başka...

sakaryagiad
SAKARYA GİAD TEMMUZ AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

SAKARYA GİAD TEMMUZ AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI...

sakaryagiad
AÇIKLANAN DESTEKLER SEVİNDİRİCİ,

AÇIKLANAN DESTEKLER SEVİNDİRİCİ, KAPSAMININ GENİŞLEMESİNİ BEKLİYORUZ!...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'IN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE GÖRKEMLİ FİNAL

Şehrimizin etkin sivil toplum kuruluşlarından SAKARYAGİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Bir...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN BARIŞ PINARINA TAM DESTEK...

Türkiye Genç İş İnsanları Konfedarasyonu derneği TÜGİK SakaryaGİAD Türkiye genelinde TOBB öncülüğünd...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD İFTAR PROGRAMIMIZI ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK.

TÜGİK Genel Başkanımız Sn. Erkan Güral ile birlikte katılım sağlayan Sakarya Valimiz Sn. Ahmet Hamdi...

sakaryagiad
MİLLETVEKİLİ ÜMİT DİKBAYIR'DAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Sayın Ümit Dikbayır ve beraberindeki heyet derneğimiz SakaryaGiad'a z...

sakaryagiad
MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖZKOÇ'DAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET...

CHP grup başkan vekili ve Sakarya milletvekili Sayın Engin Özkoç ve beraberinde ki heyet derneğimiz ...

sakaryagiad
VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

Sakarya Valimiz Sayın Ahmet Hamdi Nayir, SakaryaGiad'a ziyarette bulunarak, idari merkezimiz ve çalı...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ TEKRARDAN YÖNETİM KURULUNDA YERİNİ ALDI...

Artık “Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu”yuz Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu, 16 Kas...

sakaryagiad
SATSO YÖNETİMİNDEN SAKARYAGİAD'AZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Akgün Altuğ ve Satso yönetim kurulu üyelerinin Sakarya...

sakaryagiad
GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ İŞLETMESİ ÜYEMİZ SAPANCA ÖZKUM TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİ.

SakaryaGİAD geleneksel iftar programımız üyemiz Osi Organizasyon işletmesi olan Sapanca Özkum Tesisl...

sakaryagiad
BÜYÜK ZİRVEYE SAKARYAGİAD İMZASI

TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 7’nci TÜGİK İ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD ÖĞRENCİLERİ İŞ CAMİASI İLE BULUŞTURUYOR

Sakaryagiad öğrenci temsilciliği çalışmaları ile iş camiası ile üniversite öğrencileri arasında köpr...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD SAÜ ÖĞRENCİLERİNE KATKI SAĞLIYOR

Derneğimiz kısa zaman önce hayata geçirdiği öğrenci temsilciliği projesi ile Sakarya Üniversitesi öğ...

sakaryagiad
TİCARETİN GELİŞİMİ TEMALI ÜYE BULUŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİ

SakaryaGİAD üye kahvaltı programımızı yoğun katılım ile İTALYANİŞİ Mavi Durak Restaurant'da gerçekle...

sakaryagiad
BAŞKAN FEVZİ KILIÇ'TAN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

Akparti Sakarya İl başkanı Sn Fevzi Kılıç ve Teşkilat Başkanı Sn M Erkut Aşoğlu 'nu derneğimiz Sakar...

sakaryagiad
SİNERJİ GRUBUNA EV SAHİBİYDİK

Sakarya'nın devlet kurumu müdürleri ve ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşu Başkan ve temsilcileri ...

sakaryagiad
GİAD GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Derneğimizin bağlı bulunduğu ve Başkanımız Gökhan Korkmaz'ın da aynı zamanda yönetim kurulu üyesi ol...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ ANLATTI

BAŞKANIMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ ANLATTI...

sakaryagiad
ÖNCE KENDİNİ YÖNET KONFERANSI İÇİN SAÜ'DEYDİK...

ÖNCE KENDİNİ YÖNET KONFERANSI İÇİN SAÜ'DEYDİK......

sakaryagiad
VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET

VALİMİZDEN SAKARYAGİAD'A ZİYARET...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN MADALYA TAKDİMİ

SAKARYAGİAD'DAN MADALYA TAKDİMİ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD'DAN AYVA FESTİVALİNE DESTEK

SAKARYAGİAD'DAN AYVA FESTİVALİNE DESTEK...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ KIBRIS'TA RESMİ ZİYARETLERDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ KIBRIS'TA RESMİ ZİYARETLERDE BULUNDU...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ BLOOMBERGHT ÇIKIŞ YOLU PROGRAMI KONUĞU OLDU

Başkanımız Bloomberght Çıkış Yolu Programı Konuğu Oldu...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZ GÖKHAN KORKMAZ BAŞBAKANLIK İFTARINDA DAVETLİYDİ

Başbakan Yıldırım’ın iş camiasının etkin sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ile bir araya geldiği ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD YENİ ÜYE KATILIMLARIYLA BÜYÜYOR

SAKARYAGİAD YENİ ÜYE KATILIMLARIYLA BÜYÜYOR...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD BAKAN FİKRİ IŞIK İLE BİR ARADA

SAKARYAGİAD Bakan Fikri Işık ile bir arada...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD VEKİL MUSTAFA İSEN'İ DİNLEDİ

SAKARYAGİAD vekil Mustafa İsen'i Dinledi...

sakaryagiad
BAŞKAN ÖZLÜ İŞ CAMİASINI DİNLEDİ

Başkan özlü iş camiasını dinledi...

sakaryagiad
BAŞKAN'IMIZDAN TOBB'A TAZİYE ZİYARETİ

BAŞKAN'IMIZDAN TOBB'A TAZİYE ZİYARETİ...

sakaryagiad
TÜGİK YÖNETİMİ GÖREVE BAŞLADI

Tügik yönetimi göreve başladı.....

sakaryagiad
SANTAŞ YAPI AÇILIŞINI YAPTIK

Santaş yapı açılışını yaptık...

sakaryagiad
KORKMAZ TÜGİK YÖNETİMİNDE

Korkmaz tügik yönetiminde...

sakaryagiad
İŞ ZİRVESİNİN ANA SPONSORUYUZ

İş zirvesinin ana sponsoruyuz...

sakaryagiad
ERENLER KAYMAKAMINA ZİYARET

Erenler kaymakamına ziyaret...

sakaryagiad
ERENLER KAYMAKAMINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

ERENLER KAYMAKAMINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET...

sakaryagiad
TÜGİK BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

TÜGİK Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı İstanbul'da yapıldı. ...

sakaryagiad
VALİ ÇOŞ'TAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

“Valimizin ziyaretinden onur duyduk” Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, TÜGİK SAKARYAGİAD Başkanımız ...

sakaryagiad
KÖŞKTE BAŞBAKANI'MIZIN DAVETLİSİYDİK

Başbakan'ımızın davetlisiydik...

sakaryagiad
CUMHURBAŞKANIMIZ MALİ GENEL KURULUMUZDA

CUMHURBAŞKANIMIZ MALİ GENEL KURULUMUZDA...

sakaryagiad
DERGİMİZİN ÜYE LANSMANI GERÇEKLEŞTİ

TÜGİK-Sakaryagiad üye istişare toplantımızı gerçekleştirdik.....

sakaryagiad
SAÜ ÖĞRENCİLERİ GÖKHAN KORKMAZ’I AĞIRLADI

Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Girişimcilik kulübü tarafından...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’DAN PAMUKOVA’YA FİDAN BAĞIŞI

Derneğimiz, Ekim ayı içerisinde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında......

sakaryagiad
SAKARYA'DA PAMUKOVA'NIN TARIMDAKİ YERİ

İlçe Merkezi kendi adıyla anılan Ova Marmara bölgesinde...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD AİLESİ İFTARDA BULUŞTU…

Derneğimiz üyeleri ve ailelerimizin katılımı ile düzenlediğimiz......

sakaryagiad
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDEYİZ.

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi mezuniyet töreninde......

sakaryagiad
70 ÖĞRENCİNİN FAHRİ VELİSİ OLDUK…

SAKARYAGİAD olarak eğitim haftamızın etkinlikleri içerisinde......

sakaryagiad
FATİH MESLEK LİSESİNDE OTOMOTİV’İ KONUŞTUK.

Eğitim etkinliği haftamızın 2. Gününde Fatih Endüstri Meslek Lisesinde......

sakaryagiad
ÖĞRENCİLERE MESLEK TANITIMINDAYDIK…

Derneğimiz SAKARYAGİAD olarak her yıl Mayıs ayının......

sakaryagiad
BAKAN MEHDİ EKER’E SAKARYAGİAD DEDİK..

SAKARYAGİAD ailesi olarak Ankara’da katıldığımız......

sakaryagiad
GENEL BAŞKANIMIZ İLE ANITKABİRDEYİZ…

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonumuzun......

sakaryagiad
ÜYELERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU…

Derneğimiz bünyesinde üyeler arası iletişimi geliştirmek......

sakaryagiad
SAKARYA EKONOMİ ZİRVESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen...

sakaryagiad
GARNİZON KOMUTANIMIZDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET…

Sakarya il Garnizon komutanımız Albay Emin Dursun derneğimizi...

sakaryagiad
İSTİHDAMA KATKI İÇİN SAGİF FUARINA KATILDIK…

Derneğimiz 12-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen SAGİF......

sakaryagiad
İŞ ZİRVESİNDE ''SAKARYA YATIRIM KENTİDİR'' DEDİK

SAKARYAGİAD olarak bağlı olduğumuz Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu TÜGİK’ in iş zirvesi...

sakaryagiad
HALKIN KAHRAMANI HÜSEYİN AVNİ COŞ

Bu sayımızda önemli bir devlet adamını kaleme almak istiyoruz. Her daim halk ile iç içe olan değerli...

sakaryagiad
TÜGİK İŞ BAŞINDA, 2016 ZİRVESİ HEYECANI...

TÜGİK Tarafından düzenlenen 2016 İŞ ZİRVESİ Antalya Belek Titanic Deluxe Hotel’de gerçekleşecektir. ...

sakaryagiad
SAÜ SİNERJİ TOPLANTISI EV SAHİBİYDİK...

SAÜ ile devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasında sürdürülen iş birliği toplantısının ...

sakaryagiad
BAŞKANIMIZDAN GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ...

SAKARYAGİAD Kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ Doğa Okullarının daveti ile katıldığı programda girişimci...

sakaryagiad
DERNEĞİMİZ’DEN ÖRNEK SPONSORLUK...

Şehrimiz iş adamlarını bir dernek çatısı altında toplamayı ve Sakarya için çalışmayı hedefleyen sivi...

sakaryagiad
SPORCULARIMIZ İLE BİRLİKTEYDİK…

12-18 Ekim Amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında yapılması planlanan ancak Sakaryalı şehitleri...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’DAN 5 OKULA KİTAP BAĞIŞI…

SAKARYAGİAD heyeti önemli bir sosyal sorumluluk örneği de sergileyerek, 5 okulun kütüphanelerinde ki...

sakaryagiad
ERENLER İLÇEMİZ DAHA DA GELİŞECEK…

SAKARYAGİAD yönetim kurulu ve üyelerimizden oluşan bir heyet Erenler Belediye Başkanı Sn. Cavit ÖZTÜ...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD GENEL BAŞKANI AĞIRLADI…

Derneğimiz ‘’SAKARYAGİAD GENÇLERE IŞIK TUTUYOR’’ projesi kapsamında TÜGİK Genel Başkanı Sn. Erkan GÜ...

sakaryagiad
AKPARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISINDAN ZİYARET…

Akparti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Sn. Ayhan Sefer ÜSTÜN derneğimize ziyarette bu...

sakaryagiad
MHP VEKİL ADAYI ACARTÜRK’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET…

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Sn. Ali Rıza ACARTÜRK Derneğimize ziyarette bulunarak, 1Kasım seçimle...

sakaryagiad
TÜGİK BAŞKANLARI AFYON’DA…

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu genişletilmiş başkanlar toplantısı Afyon NG Hotel’de gerçek...

sakaryagiad
SATSO’NUN TÜM PROJELERİNDE HAZIRIZ…

Derneğimiz yönetim kurulu ve gelişim kurulu üyelerinde oluşan bir heyet Sakarya Ticaret ve Sanayi Od...

sakaryagiad
TERÖRE HAYIR İÇİN ANKARA’DAYIZ…

Derneğimiz TOBB tarafından Ankara’da düzenlenen ve bir çok STK’nın katılımı ile gerçekleşen TERÖRE H...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD’ DAN TERÖR EYLEMLERİNE KINAMA…

Sakaryagiad Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunarak, son zamanlar...

sakaryagiad
SAKARYAGİAD, VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AVNİ COŞ’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Derneğimiz yönetim kurulu ve gelişim kurullarından oluşan bir heyet Sakarya Valimiz Son. Hüseyin Avn...

sakaryagiad
ANKARA’DA TÜGİK İŞ ZİRVESİNDEYDİK…

Derneğimiz kurucu başkanı Gökhan KORKMAZ ve kurucu üyelerinden oluşan bir heyet, TÜGİK iş zirvesine ...

sakaryagiad
DERNEĞİMİZ YÖNETİM KURULU GÖREVLERİ BELİRLENDİ

SAKARYAGİAD olarak kurucu üyeler arasından yapılan seçimle gerçekleşecek genel kurula kadar görev ta...

sakaryagiad
BAKAN AYŞENUR İSLAM MİSAFİRİMİZDİ

BAKAN AYŞENUR İSLAM MİSAFİRİMİZDİ...

sakaryagiad
TÜGİK GENEL SEKRETERİ SERKAN ZENGİN’DEN SAKARYAGİAD A DESTEK…

TÜGİK GENEL SEKRETERİ SERKAN ZENGİN’DEN SAKARYAGİAD A DESTEK...