BAŞKANIN MESAJIÇok Kıymetli Sakaryalılar…


Sözlerime sıkça karşılaştığımız bir soru ile başlamak istiyorum, niçin SAKARYAGİAD?

SAKARYAGİAD iş insanlarının birlikte başarabileceklerine köprü olmak adına kurulmuş bir dernektir. Şunu unutmayalım ki başarılı ve topluma faydalı nesillerin gelişiminde öncü olmak da bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacımız bu şehirde kazanan, üreten ve istihdam yaratan genç girişimcileri bir çatı altında toplayarak örnek bir topluluk oluşturmak. Bu topluluğun genç iş insanlarına yön verecek olması, iş insanlarının iş hayatlarında ve sosyal hayatlarında gelişimlerine katkı sağlayacak olması da bizleri ayrıca heyecanlandırmaktadır.

SAKARYAGİAD üyelerinin sosyal alanda gelişimlerine katkı sağladığı gibi, ekonominin gelişimi anlamında da bir çok iş birlikteliklerine imza atacak bir dernektir. Ülke genelini yayılı 8 federasyon ve buna bağlı dernekler çatısı altında toplanmış 10.000 üzerinde üye bir biri ile TÜGİK çatısı altında iletişim halindedir. Mesleki ayrım yapmamaksızın aramıza katılacak iş insanlarının ticaretlerini ve sosyalliklerini geliştirmekte SAKARYAGİAD bir köprü olacaktır. Geliştireceğimiz programlar ile eğitim faaliyetlerimiz üyelerimizin gelişimine  ve ihtiyaçlarına cevap verecektir. Üyelerimiz ile birlikte sürdüreceğimiz  sosyal sorumluluk projelerimiz de Sakarya’da sivil toplum kuruluşu bilinci altında hızla oluşacaktır.

SAKARYAGİAD ile  bu şehir sevdalısı onlarca iş insanının birlikteliğini sağlamak ve uzun yıllar devam edeceğine inandığımız dernek yapımız ile ilerleyen nesillere örnek olacağımızı düşünmek bizleri mutlak suretle daha çok çalışmaya teşvik edecektir.

Bu şehire ve sizlere layık olmak adına çalışmaya devam edeceğiz.

Zafer BEKDEMİR
SAKARYAGİAD 3. Dönem Başkanı