Ada Garden Peyzaj

Talha DEMİROK, 1988 Sakarya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Sakarya’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat mühendisliği bölümünü bitirerek tamamlamıştır.
Yüksek öğrenimine devam ettiği süreçte , 2007-2011 yılları arasında mesleki hayatında tecrübe kazanmak, ticari hayatta aktif olabilme düşüncesi ile Sakarya ve Çanakkale’de farklı firmalardapeyzaj ,sulama sistemleri sektöründe saha uygulamaları ve projelendirme alanlarında  görev almış, sektöründe birçok deneyimi kazanmıştır.2011 yılında Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Temelleri 2008 yılına dayanan çalışma hayatına 2013 yılında kurumsal bir yapının temellerini oluşturmak amacıyla aile şirketi olan ADAGARDEN PEYZAJ – MÜHENDİSLİK – SULAMA SİSTEMLERİ’nikurmuştur.
2013 yılında bu güne kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla ;peyzaj, çevre düzenleme, çim alan, sulama sistemleri, sert zemin, aydınlatma uygulamalarında aktif faaliyet gösterirken;  bahçe bakım hizmetleri ve peyzaj materyalleri perakende satışını aynı çatı altında toplamayı başararak  Sakarya ile sınırlı kalmamış farklı illerde faaliyet alanlarında aktif olarak birçok projeye uygulamaya imza atmıştır.

Talha DEMİROK, Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği üyesi olup, aynı zamanda Ziraat Mühendisleri odası üyesidir. Sakarya ilinde ikamet etmektedir.